Static Slide

Kompleksowe wykańczanie wnętrz

Static Slide

Projektowanie wnętrz

Static Slide

Podłogi bambusowe

Najtwardsze na świecie

Static Slide

Meble na wymiar

Static Slide

Podłogi dębowe

previous arrow
next arrow

Meble na wymiar


O nas

Od 15 lat z należytą staranności i dbałością o szczegóły tworzymy dla Was meble przeznaczone do użytku domowego oraz firm. W naszej ofercie znajdziecie zabudowy pod wymiar do kuchni, pokoi, salonów, łazienek, holu czy biura. Zdobywane przez lata doświadczenie, wyspecjalizowani pracownicy oraz najnowocześniejszy park maszynowy na naszej stolarni pozwalają zaplanować przestrzeń w sposób efektywny radząc sobie nawet z najbardziej nietypowymi zleceniami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Dojedziemy do każdego miejsca na terenie Polski i nie tylko.

Solidnie i terminowo

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta szczegółowo omawiamy i wyceniamy zakres prac oraz ustalamy termin realizacji zamówienia. Po zaakceptowaniu kosztorysu przystępujemy do realizacji zlecenia. Pierwszym etapem są dokładne pomiary, w celu wyeliminowanie ewentualnych błędów projektowych i efektownego wykorzystania całej przestrzeni. Kolejny etap to profesjonalny montaż, którego dokonujemy w uprzednio umówionym terminie. Na każdym etapie prac jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą opartą na doświadczeniu. Wszystkie nasze meble wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, tak by każdy klient poczuł zadowolenie z wydatkowanych przez siebie pieniędzy.
Szanujemy czas klienta oraz swój, dlatego termin wykonania zlecenia jest dla nas bardzo ważny.

Doświadczenie i profesjonalizm działania

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników z pasją, doświadczeniem i uprawnieniami do wykonywania danego zlecenia. Nasi pracownicy są z nami od początku działania naszej firmy. Cenimy ich zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów chcąc sprostać ich najwyższym wymaganiom ciągle doskonalimy swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach, tak by zaskoczyć nietuzinkowymi rozwiązanymi na miarę XXI wieku. Powierzając nam swoje zlecenie możesz być pewien, że masz odczynienia z profesjonalistami, którzy wykonają powierzone im zadania profesjonalnie, solidnie, sprawnie i terminowo.

Sprawdzone materiały

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży meblarskiej wiemy, że za wysoką jakością świadczonych usług idą wysokiej jakości materiały. Dlatego bardzo starannie dobieramy naszych dostawców komponentów mebli tak, by służyły naszym Klientom na długie lata. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz kolorystyczny i wykończeniowy frontów od gładkich ( matowych lub w połysku) poprzez frezowane, aż po ażurowe. Bazujemy tylko na sprawdzonych systemach Blum, Peka oraz Hettich. Daje to pewność, że nasze meble nawet po latach wciąż będą zachwycać swoim wyglądem, a korzystanie z nich
będzie prawdziwą przyjemnością.

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz być posiadaczem pięknych mebli, które w niezmienionym stanie przetrwają długie lata nie wahaj się by skontaktować się z nami.

Scroll to Top