Static Slide

Kompleksowe wykańczanie wnętrz

Static Slide

Projektowanie wnętrz

Static Slide

Podłogi bambusowe

Najtwardsze na świecie

Static Slide

Meble na wymiar

Static Slide

Podłogi dębowe

previous arrow
next arrow

Schody na konstrukcji betonowej

Nasza Firma oferuje przepiękne schody wykonane z bambusa montowane na konstrukcji betonowej oraz samonośne na konstrukcji drewnianej lub metalowej.

Tego typu schody zaczęliśmy produkować jako pierwsi w kraju i mamy w tym zakresie duże doświadczenie. Bambus jest materiałem niesamowicie twardym i wytrzymałym, dlatego świetnie nadaje się na schody.

Schody wykonujemy w technologii klejonkowej, polegającej na sklejaniu ze sobą litych elementów bambusowych wzmacnianych od spodu specjalną płytą, która dodatkowo stabilizuje całość. Tak przygotowana klejonka po pocięciu na odpowiedni wymiar, obrobieniu i frezowaniu kantów jest dwukrotnie szpachlowana żywicą, dwukrotnie pokryta lakierem podkładem i trzykrotnie lakierem nawierzchniowym o podwyższonej odporności.

Lakier – nakładany jest metodą natryskową, tak by powierzchnia była gładka i jednolita. Po każdej warstwie wszystko jest taśmowo szlifowane.

Kolorystyka – schody wykonujemy pod kolor podłogi lub jeżeli klient sobie życzy dobieramy kolor według jego uznania.

Podstopień – możemy wykonać w dowolnym wariancie z bambusa lub zastosować inny materiał taki jak: kamień naturalny, gres porcelanowy, szkło, płytę MDF lakierowaną na dowolny kolor z palety RAL według gustu i preferencji klienta.

Na specjalne życzenie możemy przygotować w stopniach wyfrezowania na podświetlenie typu LED.
Schody montujemy profesjonalnie używając tylko sprawdzonych metod i materiałów.
Nierówno wylane stopnie betonowe czy ich różna wysokość nie stanowią dla nas problemu.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć schodów wykonanych przez naszą firmę.

Scroll to Top